en pl
Zjęcie

Wynurt fot. Paweł Niemiec

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 

Ogłoszenie o pracę
2017-09-15 15:12:35

Magurski Park Narodowy realizując projekt POIS.02.04.00-00-0101/16 "Realizacja programu edukacyjnego dla społeczności lokalnej Magurskiego Parku Narodowego "Przybliżyć naturę"", w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Działanie 2.4: Ochrona przyrody i edukacja ekologiczna, poszukuje 1 osobę, z którą po pozytywnym wyniku rozmów kwalifikacyjnych zawarta zostanie umowa o pracę z zakresem czynności obejmującym nadzór merytoryczny w/w projektu.

więcej ]

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Projekty POIiŚ

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Konkursy » Zakończone » Powrót do przeszłości

Powrót do przeszłości

Konkurs Powrót do przeszłości

Konkurs "Powrót do przeszłości" został rozstrzygnięty 23 marca 2015r.! Nagrodę - bon o wartości 300 zł na zakupy sprzętu AGD wygrał właściciel zdjęcia "Pierwszy we wsi" - Andrzej Szewkienicz z Ożennej. Gratulujemy!

Image
"Pierwszy we wsi" lata 50-te, Ożenna

 

W Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum w Krempnej odbyło się głosowanie, w którym każdy mógł wziąć udział i oddać jeden głos na wybraną fotografię! Zwyciężyła fotografia z największą liczbą głosów!

Image

W konkursie udział wzięło 25 archiwalnych zdjęć pochodzących z terenu MPN i okolic. Wystawę można oglądać w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum w Krempnej w godzinach otwarcia.

Image 

Image

Image

Wystawa była chętnie oglądana, a wiele osób przyjechało specjalnie na głosowanie. Młodzież, która także oglądała, odnajdywała na zdjęciach swoich krewnych i znajomych. Z ciekawością przygladano się szkole, która na zdjęciach była jeszcze przed remontem. Dużym powodzeniem cieszyło się także zdjęcie pozującej młodej kobiety.

Image

Image

Image

Image
Głosowanie - każdy mógł wybrać tylko jedno zdjęcie

Image
W pracach pomagali wolontariusze - młodzież ze szkoły w Krempnej

Image

Image
Komisyjne otwarcie urny z głosami

Image

 

 

Facebook