en pl
Zjęcie

Kląskawka fot. Agnieszka i Damian Nowak

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 

Lista Zdobywców Odznaki
2018-01-17 10:46:50

Przedstawiamy uaktualnioną listę Zdobywców Magurskiej Odznaki Terenowej. Odznakę można uzyskać po odwiedzeniu 9 miejsc znajdujących się na terenie Magurskiego Parku Narodowego tj. Baranie, Diabli Kamień, Nieznajowa, Ścieżka przyrodnicza "Hałbów", Ścieżka przyrodnicza "Kiczera", Ścieżka przyrodniczo - kulturowa "Świerzowa Ruska", Wątkowa, Wodospad Magurski i Wysokie. W każdym z tych miejsc znajduje się pieczątka z symbolem danego miejsca. Zdobywcom Odznaki gratulujemy i zachęcamy wszystkich do aktywnego spędzania czasu w Magurskim Parku Narodowym. Dodał: Marcin Gerlach (2018-01-17 10:45)

więcej ]

Ministerstwo Ochrony Środowiska

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Konkursy » Zakończone » Powrót do przeszłości

Powrót do przeszłości

Konkurs Powrót do przeszłości

Konkurs "Powrót do przeszłości" został rozstrzygnięty 23 marca 2015r.! Nagrodę - bon o wartości 300 zł na zakupy sprzętu AGD wygrał właściciel zdjęcia "Pierwszy we wsi" - Andrzej Szewkienicz z Ożennej. Gratulujemy!

Image
"Pierwszy we wsi" lata 50-te, Ożenna

 

W Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum w Krempnej odbyło się głosowanie, w którym każdy mógł wziąć udział i oddać jeden głos na wybraną fotografię! Zwyciężyła fotografia z największą liczbą głosów!

Image

W konkursie udział wzięło 25 archiwalnych zdjęć pochodzących z terenu MPN i okolic. Wystawę można oglądać w Ośrodku Edukacyjnym wraz z Muzeum w Krempnej w godzinach otwarcia.

Image 

Image

Image

Wystawa była chętnie oglądana, a wiele osób przyjechało specjalnie na głosowanie. Młodzież, która także oglądała, odnajdywała na zdjęciach swoich krewnych i znajomych. Z ciekawością przygladano się szkole, która na zdjęciach była jeszcze przed remontem. Dużym powodzeniem cieszyło się także zdjęcie pozującej młodej kobiety.

Image

Image

Image

Image
Głosowanie - każdy mógł wybrać tylko jedno zdjęcie

Image
W pracach pomagali wolontariusze - młodzież ze szkoły w Krempnej

Image

Image
Komisyjne otwarcie urny z głosami

Image

 

 

Facebook