en pl
Zjęcie

Borsuk fot. Cezary Ćwikowski

zobacz całą galerię ]

 

więcej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

Image

NFOŚ i GW

 

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualności » Fotografia przyrodnicza

Fotografia przyrodnicza

2019-10-16 14:35:44

W najbliższą sobotę 19 października o godzinie 10:30 w wyjątkowym miejscu, jakim jest Dom Popielic u stóp góry Cieklinki, odbędą się warsztaty fotograficzne.

Poprowadzi je Dominika Kustosz - śladami marzeń. Prowadząca należy do Związek Polskich Fotografów Przyrody. Naukowo zajmuje się etnobotaniką. Góry i występujące w nich rośliny fascynują ją od wielu lat. Jej zdjęcia były publikowane w wielu gazetach, czasopismach i książkach przyrodniczych m.in. w Traveler National Geographic. Ponadto były nagradzane w kilkudziesięciu konkursach fotograficznych w kraju i za granicą.

Jednym z uroków Domu Popielic jest to, że nie da się do niego dojechać samochodem osobowym. Przed warsztatami na parkingu w tym miejscu https://goo.gl/maps/EP6hqB3gsEvDkX2J8 będzie czekał pracownik MPN, który pomoże w dotarciu do chatki.

Prosimy o zabranie aparatów fotograficznych lub telefonów komórkowych.


Wydarzenia realizowane są w ramach dofinansowania z Funduszy Europejskich z projektu pn.: Realizacja programu edukacyjnego dla społeczności lokalnej Magurskiego Parku Narodowego "Przybliżyć Naturę" (POIS.02.04.00-00-0101/16). Projekt współfinansowany jest ze środków krajowych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Image

ImageImage

Zdjęcia: Dominika Kustosz

Dodał: Marcin Gerlach

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook