en pl
Zj�cie

¦lady dawnych pól na Żydowskiem fot. Stefan Michalik

zobacz ca�� galeriďż˝ ]

 

wiďż˝cej ]

 
Kup biletImage

Image

Polskie Parki Narodowe

Infrastruktura i Środowisko

 

Image

NFOŚ i GW

 

Image

Image

WFOŚ i GW Rzeszów

 

 

SWISS CONTRIBUTION

 

 


 

Wspierają nas

Współpracujemy.

Teren MonitorowanyImagePobierz mobilny lokalizatpr burz

Aktualno¶ci »

2023-09-15 14:08:50

 

 

ImageRajd „Rowerem przez pogranicze” rozpocznie się 9 października i zakończy 15 listopada. W tym roku, na rozpoczęcie rajdu, zaplanowaliśmy spotkanie z podróżnikiem Jackiem Hermanem-Iżyckim, a tydzień później - z przedstawicielami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W między czasie - jak co roku - będzie można indywidualnie zdobywać pakiety z nagrodami. W tym roku będzie ich więcej, bo aż 200 kompletów! Niezmiernie nas to cieszy, ponieważ w zeszłym roku 100 pakietów rozeszło się w ciągu pierwszych dwóch tygodni trwania rajdu.

Szczegółowe informacje odnośnie samej formuły rajdu, tras i spotkań umieszczone zostaną na stronie internetowej MPN w aktualnościach oraz na naszym „facebookowym” profilu już wkrótce.

Dziękujemy za współfinansowanie rajdu naszym Partnerom, ponieważ bez ich finansowego wsparcia nie mógłby się on odbyć, a przynajmniej nie w takiej formule. Projekt jest współfinansowany przez Fundację PZU, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dukli, gminę Sękowa, Nowy Żmigród, Dębowiec i Krempną oraz Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Współpracy Interreg V-A w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Image

Komentarze [0] | Dodaj komentarz

Facebook